Каталог товарів

Шановні покупці!

Претензії до вибору штаму після його придбання не приймаються, оскільки відповідальність за обраний штам міцелію, а також його сумісність з кліматичними умовами вирощування, лежить на покупцеві.

Покупець може пред’явити вимогу до виконання гарантійних зобов’язань не пізніше ніж 30 днів з моменту використання продукту, в рамках встановленого терміну придатності. Якщо даний термін закінчився, претензії не приймаються.

Пред’явлені претензії будуть розглянуті тільки при дотриманні інструкції, а також надання накладної, додатки до накладної, номерів партій проблемного міцелію, наявності  фото, які це підтверджують. Можливий виїзд технолога на підприємство, де культивується міцелій.

Відшкодування збитків від придбання неякісної продукції проходить тільки після того, як доведено вину виробника і вирішується в індивідуальному порядку.

Виробник не несе відповідальності за збереження міцелію в процесі транспортування, а також за наслідки порушення будь-якого пункту інструкції.

Гарантія не поширюється на продукцію в таких випадках:

Міцелій був пошкоджений з вини форс-мажорних обставин (стихія, пожежа, побутові чинники);

Порушена цілісність упаковки, відсутнє маркування;

В наявності пошкодження, що виникло в результаті некоректного транспортування, зберігання і застосування міцелію;
Продукція використовувалася з недотриманням інструкції або технології;
продукція була використана при неправильних умовах, порушеному терміні зберігання і після закінчення терміну придатності.)