Каталог товарів

Про зерновий  міцелій

Багатьом виробникам грибів знайома ситуація, коли прогнозований урожай не виправдовував очікувань. Як то кажуть, за якісний міцелій платять, а за неякісний – розплачуються. Саме тому, дуже важливо бути впевненим в стабільній якості міцелію.

За 10 років роботи ми завоювали бездоганний авторитет серед наших клієнтів і займаємо лідируючі позиції на ринку виробників міцелію. Наш міцелій не тільки не поступається імпортному за якістю, але навіть перевершує його, а клієнтська підтримка не має аналогів в Росії і країнах СНД.

Ми не просто пропонуємо Вам купити зерновий міцелій гливи високої якості, ми вибудовуємо чесні партнерські відносини, засновані на підтримці і довірі. Ми надаємо комплекс послуг із супроводу свого міцелію і покладаємо на себе гарантійні зобов’язання щодо його якості.

Ми подбали про те, щоб Ви отримали зерновий міцелій найвищої якості. Саме тому:

Кожен пакет міцелію, що надійшов до Вас, є 100% якісним.

Жорсткі критерії якості і скрупульозний багаторівневий контроль на кожному етапі, гарантують отримання Вами тільки якісного міцелію. Перевіряється кожен пакет і будь-який, що викликає сумніви, безжально відбраковують. Клієнт отримує тільки якісний міцелій, який пройшов усі етапи контролю

Ви отримуєте максимальний прибуток при мінімальних витратах.

Наш міцелій має найвищу ростову активність серед конкурентів (норма ростової активності міцелію 6-8 мм / добу, нашого – 11 мм),за рахунок чого період інкубації скорочується на 5-7 днів. В результаті, виключається можливий розвиток конкурентної мікрофлори на початковому періоді інкубації, знижується собівартість (за рахунок зекономлених 5-7 денних витратах на зарплаті, електроенергії, оренди та ін.) І зростає загальний прибуток за рахунок збільшення кількості врожаїв і загальної маси зібраних грибів за весь сезон.

Тільки ми покладаємо на себе гарантійні зобов’язання щодо якості міцелію.

З турботою про наших клієнтів, нами була спеціально створена комп’ютерна система обліку і контролю якості, заснована на штрих-кодовому  маркуванні кожного пакета. Вона не має аналогів на українському ринку і є незаперечною перевагою  та  гарантом чесних партнерських відносин для наших клієнтів. Ця система дозволяє об’єктивно вирішувати ситуації, пов’язані з питаннями якості міцелію, і покладає на нас гарантійні зобов’язання по відшкодуванню збитків від застосування неякісної продукції.

Гарантія 100% стерильності міцелію.

Тільки наші пакети для міцелію власного виробництва мають два великих НЕРА фільтра тонкого очищення, що не пропускають бактерії і спори і гарантують стерильність міцелію протягом усього терміну його зберігання.

Наші клієнти завжди отримують тільки свіжий міцелій.

Ми не женемо масу, ми вирощуємо якість. Наша зацікавленість в якості, а не кількості, проявляється в тому, що ми вирощуємо міцелій за індивідуальним попереднім замовленням «під клієнта», а не «про запас».

Ми використовуємо кращий для міцелію носій – овес.

 

Він містить максимальну кількість клітковини і в кілограмі ваги найбільшу кількість зерен, тобто точок зростання майбутньої грибниці, що впливає на швидкість заростання субстрату.

Надійне транспортування і зберігання міцелію.

Наші фірмові коробки зроблені за індивідуальним замовленням з міцного п’ятишарового картону високої якості і мають двостороннє вологостійке покриття. Вентиляційні отвори коробки захищають міцелій від перегріву, а ручки забезпечують зручне транспортування.

Ми дорожимо своєю репутацією і зацікавлені в розвитку.

Наша мета – створення і розвиток вітчизняного бренду на ринку виробників міцелію і вихід на принципово новий рівень, коли продукт дізнаються по товарному знаку, а не за ім’ям технолога.

Ми єдиний виробник міцелію на пострадянському просторі, що має зареєстровану торгову марку – Futar®. Ця процедура не швидкий і дуже витратний процес, але в той же час, вона підтверджує репутацію компанії і виступає гарантією її надійності і довготривалості.

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб робота з нами проносила Вам не тільки високі врожаї, а й приємні враження!