Каталог товарів

Про міцелії на паличках

Крім промислового, ми також прагнемо розвинути і аматорське (присадибне) грибоводство за екстенсивню технологією «гриби на пнях». У нашому магазині ви можете купити міцелій на паличках тих видів грибів, які дійсно виростуть на колодах (або корчі).

Але далеко не всі гриби піддаються культивуванню і не все те, що називають міцелієм, приносить результат. Так, наприклад, виростити лісові мікоризні гриби (лисички, маслюки, білі і т.д.) і, тим більше, трюфеля практично неможливо, а набутий широкого поширення сухий міцелій і зовсім є аферою.

Адже всім відомо, що гриби ростуть тільки у вологій атмосфері – масово їх можна зустріти після дощу. Міцелій – це грибниця, яка може давати плодові тіла. Якщо міцелій висушити – він загине, тому що жити він може тільки у вологому середовищі. У сухому стані виживають тільки грибні спори. Але спори не є міцелієм, у них дуже низька схожість, з них гриби виростити не вийде. Та й навряд чи той порошок, який продають під назвою «сухий міцелій» містить життєздатні спори грибів. Швидше – це дійсно повністю висушений (тобто загиблий) міцелій.

Наша спеціалізація – ксилотрофи – гриби, що ростуть на мертвій деревині. Саме їх, через більш простий  механізм плодоутворення, стали культивувати першими, і лише їх можна успішно і без особливих зусиль і витрат виростити на присадибній ділянці.

Ми зацікавлені в кінцевому результаті, а не разовому  прибутку і саме тому:

  • Не реалізуємо фальсифікат: наприклад, сухий міцелій, а також міцелій грибів, які чинять спротив культивуванню (трюфеля, рижики, лисички);
  • Вирощуємо міцелій найбільш корисних і екологічно чистих грибів – дереворуйнівних;
  • Маємо в своєму розпорядженні достатні виробничі потужності, які дозволяють забезпечити будь-які потреби у високоякісному міцелії;
  • Реалізуємо міцелій грибів в самому широкому асортименті;
  • В упаковці міцелію міститься найбільш ефективна кількість паличок – 20 штук, завдяки чому результат настає швидше;
  • Ціна міцелію різних видів грибів залежить від особливостей виробництва. Адже одні гриби культивуються легше, а інші складніше і довше, що доводить, що ми реалізуємо реальний продукт, а не продаємо гливу( вешенку) під виглядом інших грибів.
  • Міцелій на 90% складається з води, не є ні сухим, ні біологічно висушеним;
  • Міцелій грибів різних видів має помітні зовнішні відмінності, що дозволяє переконатися у відповідності вмісту упаковки її найменуванню;
  • Упакований в прозору упаковку, що дає можливість розглянути його якість до покупки.

 Ми цінуємо час кожного нашого клієнта!

Детальніше про технологію вирощування грибів на спилах, пеньках і колодах за допомогою міцелію на паличках можна прочитати тут.