Каталог товарів

Про лабораторію

Про міцелій і гриби ми знаємо все!

Ми раді, що ви відвідали сайт торгової марки “ Futar”, професійною діяльністю якої є вирощування міцелію їстівних культивованих грибів. Ми займаємося цим виробництвом з 2004 року і досконально вивчили цей складний процес.

Головною метою нашої лабораторії було і є виробництво міцелію найвищої проби. Досягти цієї мети ми змогли завдяки застосуванню сучасних технологій стерильного культивування, а також системи обліку та ретельного контролю якості.

Наша компанія постійно розвивається, самовдосконалюється, ми запускаємо у виробництво міцелій нових видів грибів, розширюємо дилерську мережу. Щоб утримувати високі позиції на ринку важливо запропонувати клієнту не тільки якість продукції, але і добротний фірмовий сервіс.

В Україні в 2018 р ми  плануємо відкрити власні склади-холодильники в трьох містах: у Львові, Києві та Одесі.

Планується також відкриття складу в республіці Молдові.

Ви можете бути впевнені, що вибравши бренд “ Futar”, ви отримаєте тільки 100% кондиційний товар і приємні враження від взаємовигідної співпраці.

У нас ви можете купити посівний міцелій грибів, який є найякіснішим на ринках країн СНД. Продукція нашої лабораторії становить інтерес як для грибівників-любителів, так і для професіоналів.